O nás

Tanečná škola Bystrické tanečné centrum pri UMB prináša do Banskej Bystrice a jeho okolia nový rozmer tanečných a pohybových aktivít. Záštitu nad fungovaním má nezisková organizácia StudentsWay OZ, ktorá je zároveň organizátorom najväčšieho univerzitného tanečného centra na Slovensku s názvom University Dance Center. Dlhoročné skúsenosti s organizovaním tanečných a pohybových kurzov v 7 mestách Slovenska zaručujú profesionalitu a garanciu kvality.

Bystrické tanečné centrum pri UMB Vám prináša širokú ponuku tanečných kurzov a cvičení. Samozrejmosťou je profesionálny prístup k všetkým tanečným a pohybovým lekciám. Zapojiť sa môže každý bez ohľadu na jeho tanečnú minulosť či pohybové schopnosti. Naša tanečná škola je určená všetkým ľuďom, ktorí milujú tanec, pohyb, zábavu a radi skúšajú nové veci.

Príďte si vyskúšať prvú hodinu a ak sa Vám nebudú hodiny páčiť, do 7 dní od zakúpenia permanentky Vám peniaze bez problémov vrátime. Čakajú Vás profesionálni lektori, krásna tanečná sála a skvelá atmosféra!

Prečo Bystrické Tanečné Centrum pri UMB?

  • garantovaná vysoká kvalita
  • nové tanečné priestory
  • bezkonkurenčná cena
  • začiatočníci aj pokročilí
  • tanečná škola v Banskej Bystrici pre všetkých – mladých aj skôr narodených